Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental ligt op ongeveer 1 km afstand van La Vieille Charité en op slechts 650 meter afstand van Estrangin metrostation.

Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental biedt een zitruimte en is ingericht met een bank, en moderne gemakken zoals wi-fi en een TV. Rookmelders maken deel uit van de veiligheidsvoorzieningen op de kamer. Dit appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Een magnetron, een waterkoker en een koelkast zijn er ook aanwezig. Deze accommodatie biedt gasten gemak en heeft koffie- en theevoorzieningen. Sepia serveert maaltijden van Franse keuken en ligt op slechts 150 meter afstand van het appartement.

Het appartement is in de Vieux Port - La Canebière wijk van Marseilles, 30 km van Marseille Provence gelegen. Maak een rustige wandeling van 15 minuten naar het hart van het stadscentrum van Marseilles. Het appartement ligt niet te ver van Cathédrale de la Major de Marseille. De accommodatie is tegenover de dichtstbijzijnde bushalte, Jardin de la Colonne.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental Marseilles
8Croi2 - Superbe Appartement A Deux Pas Du Vieux Port
Mobiele prijsaanbieding

8Croi2 - Superbe Appartement A Deux Pas Du Vieux Port

10
Voortreffelijk 4 beoordelingen
56 m van de accommodatie
USD 251 USD 226
per nacht
Cozy Flat Fully Renovated By Interior Designer
Mobiele prijsaanbieding

Cozy Flat Fully Renovated By Interior Designer

8.0
Heel goed 48 beoordelingen
60 m van de accommodatie
USD 194 USD 175
per nacht
Appartement Du Vieux-Port - Welkeys
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Du Vieux-Port - Welkeys

8.5
Fantastisch 2 beoordelingen
98 m van de accommodatie
USD 157 USD 141
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Marseille Provence
    28 km

    Treinstations

    Treinstation Marseille Saint-Charles
    1,7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer13201008534AK
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment geplaatst?
      Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment is in de wijk Vieux Port - La Canebière gelegen, op amper 950 meter verwijderd van Grote Synagoge.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment?
      Populaire plekken in de buurt van Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment zijn onder andere Stade Vélodrome, Grote Synagoge, Vieux-Port.
    • Welke betaalmethoden accepteert Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment?
      Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment accepteert de volgende betaalmethoden:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
      .
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment?
      Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment biedt parkeerplaatsen voor de gasten.
    • Welke luchthaven is het dichtst bij het appartement?
      Het appartement is gelegen binnen 30 km van de luchthaven Marseille Provence.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere La Cave a Jambon en Le Carrousel restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Wordt internet in Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment aangeboden?
      Ja, Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment biedt wifi.
    • Heeft Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment liften?
      Ja, u vindt een lift in Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental apartment.
    • Hoe groot is dit appartement?
      Dit appartement heeft een totale oppervlakte van 70 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Marseille Provence
    28 km

    Treinstations

    Treinstation Marseille Saint-Charles
    1,7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Beautiful Appartement - Vieux-Portparking - Air Rental Marseilles

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten